استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 700Dجهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

همچنین دوربین کانن Canon 700D دارای ویژگی لمسی بودن صفحه است و عملکرد بسیار حساس و کاربردی مانند تلفن های اسمارت دارد.
در حالت Live View و Movie صفحه می تواند جهت یک نقطه را در حالت فوکوس مشخص نمود و سپس شاتر را رها کرد. همچنین می تواند حرکات Multi-Touch های iPHONE را نیز ساپورت نماید.
صفحه نمایش تعبیه شده در عقب دوربین طوری طراحی شده است که فاصله ای بین صفحه نمایش و شیشه محافظ آن وجود ندارد که این باعث کاهش انعکاس نور شده و شفافیت و دید در صفحه نمایش در زیر نور بسیار بهبود یافته است، استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 700D همچنین به آن یک پوشش ضد لک نیز اضافه شده است که حساسیت بیش از حد صفحه نمایش را کمی کاهش می دهد.

با این حال نسبت به مدل های کانن SL1/EOS 100D نمی تواند عملکرد مورد نظر را در حالت Live View به هنگام اتوفوکوس از آن دید و متاسفانه در این زمینه در رقابت با سایر دوربین های مدرن بدون آینه از لحاظ سرعت عقب می ماند.

کیفیت عکس های این مدل، در نور روشن بسیار خوب است و از دقت و تعادل رنگ سفید را در بر دارد. استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 700D مانند دیگر SLRهای کانن، رنج داینامیکی آن نسبت به همتاهای خود در حد استاندارد نیست، اگر چه در فرمت JPEG این طور نمی باشد.
سطح نویز نسبت به مدل های پیشین خود کمی بالاتر است و کمی هم از مدل کانن EOS 700D بالاتر است. اما همچنان تا ISO 6400 و حتی کمی بالاتر عملکرد مناسبی دارد. وجود صفحه نمایش چرخشی آن جهت عکاسی در زوایای خاص و سخت، کار را برای کاربران بسیار آسان تر کرده است و لمسی بودن آن نیز در هنگام انتخاب نقطه اتوفوکوس، به اندازه منوی راهبردی آن موثر است.
لازم به ذکر ارگونومیک بدنه دارای طراحی بسیار خوب است حتی زمانی که کاربر لازم است با دو دست بدنه دوربین را نگه دارد.
استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 700D دکمه های کنترلی آن در جاهای مناسبی قرار گرفته اند و دسترسی به آن ها بسیار آسان تر شده است با کمترین میزان اشتباه در دسترسی به کلیدهای کنترلی مورد نظر.
از ویژگی های مهم کانن EOS 700D، وجود سنسور پردازش تصویر DIGIC5 است که قبلا در مدل های کامپکت S100 و G1X دیده شده بود که به دوربین این قابلیت را می دهد که حساسیت ISO اش در محدوده 12800 و قابل گسترش تا 25600 باشد. همچنین اجازه اصلاحاتی در لنز خاص، برای انحرافات رنگ و سایه روشن هنگام پردازش JPEG را می دهد.
سیستم اتوفوکوس آن برای عکاسی در سطح چشمی از کانن EOS 700D به آن رسیده است، از طرفی از فوکوس 9 نقطه ای به صورت تمام متقاطع یا Cross-Type استفاده می کند که نقطه مرکزی آن با لنزهای سریع یک دقت مضاعف را ارائه می دهد.
این دوربین دارای یک میکروفون استریو جهت فیلم برداری است که در داخل آن تعبیه شده است و از طرفی دارای یک پورت خارجی برای میکروفون نیز می باشد.


سایتی برای دوستداران دوربین های کانن

مشخصات

  • منبع: http://doorbin-canon.rozblog.com/post/73
  • کلمات کلیدی: دوربین ,کانن ,صفحه ,700d ,نمایش ,استعلام ,صفحه نمایش ,دوربین کانن ,راهنمای خرید ,خرید دوربین ,کانن 700d
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید